DR. GRIGORI GRABOVOI

 

 

Grigori Grabovoi yöntemleri hakkında:

Grigori Grabovoi bir Rus matematikçi… Sayılar, ışık ve ses dalgaları aracılığıyla geliştirdiği şifa metotları, yalnız Rusya’da değil, ABD’den Avrupa’ya kadar birçok kıtada ilgi görüyor. Rus akademisyen Grabovoi, içinde bulunduğumuz karmaşık dünya ortamında bile gelişimimizi tamamlayıp, hayattan zevk alan, sağlıklı, mutlu ve uyumlu bireyler olabilmemiz için ‘genel kurtuluş ve uyumlu gelişim’ ilkesini ortaya atıyor. Sadece fiziksel değil, beklentilerimizle ilgili sorunlar olduğunda da, sayılar aracılığıyla bunları yaratan nedenleri grabovoi yöntemleri ile değiştirebiliyoruz.

“Grabovoi’nin yöntemiyle bilinçaltımıza kaydedilen olumsuz bilgiler, olumluya çevriliyor. Bu değişim de şu anımızı ve geleceğimizi etkiliyor. Kişi neyi, neden yaptığını bilerek hayatına devam ediyor. Bu sırra erişenler, doğru frekansla bilinçlerini yöneterek, hayatı daha yaşanabilir, daha sevgi ve şifa dolu hale getirebiliyor.

Uygulamada sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyor. Bugün tüm dünyada farkındalık çalışmaları ve sorgulamalar arttı. Çünkü birlik bilincine ulaşmaya çalışıyoruz. O kadar çok acı çekiyoruz ki, “Dünya nedir? Nereye gidiyoruz?” diye sormaya başladık. Kişisel gelişim, enerji çalışmaları hızlandı. Grabovoi yöntemleri ile hem kendimizi hem etrafımızdaki diğer kişileri çok hızlı bir şekilde acıdan kurtarmak ve olası felaketlerden korumak mümkün. Aşk, ilişki, evlilik, para, ekonomi sorunlarından kilo vermeye, gençleşmeye, baş ağrısından gribe, binden fazla rahatsızlık ve ruhsal soruna Sayıların görünmeyen boyuttaki titreşiminden yararlanılıyor.

Sayılarla zihinsel olarak iletişime girince, kendi bozuk titreşimimizi nötrleştiriyoruz. Kişi, bu metodu ne kadar çok kullanırsa, bilinci genişliyor, farkındalığı artıyor. Böylece neden yaşadığımızı algılayıp, mükemmeliğe doğru ilerliyoruz. Hepimizin isteği çevremizle ve evrenle uyum içinde olmak değil mi? Ancak bu şekilde sağlıklı, mutlu ve neşeli hale gelebiliriz.”

İnsan dahil evrendeki her şeyin bir bilgiden ibaret olduğunu düşünen Grigori Grabovoi’un yarattığı metot rakamlar aracılığıyla kişinin hayatını daha uyumlu ve ahenkli hale getirmeyi vadediyor. 

Grabovoi’nin amacı kişisel kurtuluşla birlikte evrensel kurtuluşu da sağlamak. Tek bir insanoğlunun yaşam kalitesini yükselttiğiniz zaman bu evrensel kaliteyi de artırıyorsunuz anlamına geliyor. Burada önemli olan uyumdur.

Sayı dizinlerini söyleyerek enerjiyi yönlendiriyoruz ve sonuçlarını kısa  zamanda almaya başlıyoruz. Hücrelerimizin iyileşmesine engel olan şey beynimizdeki blokajlar.

Zihnimizdeki blokajları kaldırdığınız anda iyileşmeyi başlatmış olursunuz.

Bunun için öncelikli olarak seminerlerine katılıp doğru uygulama yöntemlerini ve doğru sayı dizelerini öğrenmek gerekiyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR