SAYI SEKANSLARI

Grabovoi öğretileri; fizik ve matematik doktoru olan Rus bilim insanı Grigori Grabovoi'nin  yaratıcıyla uyumlu sonsuz gelişim öğretisidir. 

Sistemde Grabovoi tarafından pek çok sayı dizesi paylaşılmıştır.

Bunlara “sayı sekansı” denir.

Sayı Sekansları: Evrenle İletişimin Anahtarı Olarak görülmektedir.

Grabovoi’ye göre her rakamın bir titreşimi olduğu gibi bir araya gelen her çeşitlemesi farklı bir konuya dair enerji yayıyor.

Bu sayıların, iyi gelmesi için 3 önemli kural var. Bunlar; niyet, içtenlik ve tekrar sayısı. Sayılar okunurken ya da söylenirken niyetin mutlaka temiz olması gerekiyor.

Daha açık bir ifadeyle, öfke, haset, nefret, intikam düşüncesi gibi olumsuz enerji barındıran duygulardan uzak durmak şart. Diğer önemli kuralı oluşturan içtenlik ise inanmakla ilgili.

Temiz bir niyet besleyerek okuduğunuz sayıların sizi amacınıza götüreceğine içtenlikle inandığınız takdirde olumlu bir sonuca gidebileceksiniz.

Sayıları, her biri ayrı rakam olarak tek tek okunuyor.

Bazı sekanslarda ise gruplama önemli oluyor. Bu tip gruplarda her tire (-) işaretinden sonra kısacık bir süre (bir nefes alıp vermek kadar) beklemek önem taşıyor.

Sayı sekansları kaç kez okunmalı, söylenmeli?

Bunun bir sayısı yok aslında. Buradaki en önemli kilit nokta “içtenlik-inanmak”.

Minimum 30 saniye odaklanmak yeterli.

Sayı sekansları ile tasarlanmış takıları üzerinizde taşımak veya alanınızda obje, tablo olarak bulundurmak sayı sekanslarının daha hızlı etki etmesini sağlamaktadır. 

Böylece rakamlarla her karşılaşmanızda evrene bir mesaj daha göndermiş olursunuz.

Günün istediğiniz saati, istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Sesli ya da içinizden okumak fark etmiyor. Sayıları gözünüzün görmesi ya da imajine etmek gerekiyor.

Doğru konuya doğru sayı sekansının kullanılması gerekiyor. Bunun için seminerlere katılabilir ve çok daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Sayı sekanslarının okunması bittikten sonra "Aktive ediyorum." diyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR